Szamba betonowe Gorlice

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Gorlice

Szambo betonowe Gorlice

Czemu najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale także gryzoni i insektów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, lecz również woda nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Gorlice

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.