Szamba betonowe Grybów

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz realizacji szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Grybów

Szambo z montażem Grybów

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.