Szamba betonowe Jordanów

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – nasi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Jordanów

Szambo z montażem Jordanów

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy bogaty asortyment pojemności zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.