Szamba betonowe Kęty

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport całych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Kęty

Szambo betonowe Kęty

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kęty

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.