Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i realizacji szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – nasi konsultanci z pewnością pokażą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Szambo z montażem Krynica-Zdrój

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki asortyment pojemności pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.