Szamba betonowe Krzeszowice

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z chęcią podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Krzeszowice

Szambo z montażem Krzeszowice

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Oferujemy duży asortyment wielkości zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.