Szamba betonowe Limanowa

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba cechują się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Limanowa

Szambo z montażem Limanowa

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak jakość gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z jakim w czasie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.