Szamba betonowe Maków Podhalański

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Maków Podhalański

Szambo betonowe Maków Podhalański

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Maków Podhalański

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.