Szamba betonowe Miechów

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale poszerzamy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Miechów

Szambo betonowe Miechów

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Miechów

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.