Szamba betonowe Mszana Dolna

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i instalacją tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy solidną jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się mocną budową oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Mszana Dolna

Szambo z montażem Mszana Dolna

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy bogaty zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.