Szamba betonowe Myślenice

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Myślenice

Szambo betonowe Myślenice

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Myślenice

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.