Szamba betonowe Nowe Brzesko

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić także szamba o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Nowe Brzesko

Szambo betonowe Nowe Brzesko

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie używanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale również szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Nowe Brzesko

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba i zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.