Szamba betonowe Nowy Targ

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania i realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Nowy Targ

Szambo z montażem Nowy Targ

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie upałów możesz przechowywać wodę zebraną podczas opadów. Oferujemy duży zakres rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.