Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi doradcy z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Szambo z montażem Nowy Wiśnicz

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.