Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Szambo betonowe Piwniczna-Zdrój

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz także gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Piwniczna-Zdrój

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.