Szamba betonowe Proszowice

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zlecić także szamba o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Proszowice

Szambo betonowe Proszowice

Czemu najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Proszowice

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, by dbać o swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.