Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Szambo betonowe Rabka-Zdrój

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz również szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Rabka-Zdrój

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.