Szamba betonowe Ryglice

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie nieczystości do szamba bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Ryglice

Szambo betonowe Ryglice

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Ryglice

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To niezawodny sposób na to, żeby pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.