Szamba betonowe Skała

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Skała

Szambo z montażem Skała

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogród bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy szeroki asortyment pojemności pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.