Szamba betonowe Słomniki

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Słomniki

Szambo z montażem Słomniki

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy duży zakres wielkości zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.