Szamba betonowe Stary Sącz

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Stary Sącz

Szambo betonowe Stary Sącz

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale również gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Stary Sącz

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.