Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Szambo z montażem Sucha Beskidzka

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.