Szamba betonowe Sułkowice

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem tych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba wyróżniają się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i wykonywania szamb z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Sułkowice

Szambo z montażem Sułkowice

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup duży zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy duży zakres wielkości pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.