Szamba betonowe Szczawnica

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na dekady. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Szczawnica

Szambo betonowe Szczawnica

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Szczawnica

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.