Szamba betonowe Szczucin

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Szczucin

Szambo z montażem Szczucin

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy szeroki zakres wielkości pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.