Szamba betonowe Wadowice

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Wadowice

Szambo betonowe Wadowice

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wadowice

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w okresie upałów. To niezawodny sposób na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba oraz komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.