Szamba betonowe Wieliczka

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montażem tych szamb bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z pewnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Wieliczka

Szambo z montażem Wieliczka

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz trzymać wodę zebraną podczas opadów. Oferujemy duży asortyment wielkości pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.