Szamba betonowe Wojnicz

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Wojnicz

Szambo z montażem Wojnicz

Poprzez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.