Szamba betonowe Wolbrom

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Wolbrom

Szambo betonowe Wolbrom

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wolbrom

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.