Szamba betonowe Zakliczyn

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić także zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Zakliczyn

Szambo betonowe Zakliczyn

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale także szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Zakliczyn

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, żeby dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.