Szamba betonowe Zakopane

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale poszerzamy działalność naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Zakopane

Szambo betonowe Zakopane

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale również szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Zakopane

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba i zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.