Szamba betonowe Zator

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montażem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – nasi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Zator

Szambo z montażem Zator

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które można postawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z którym w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.