Szamba betonowe Błonie

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Błonie

Szambo z montażem Błonie

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów możesz trzymać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy szeroki asortyment pojemności pojemników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.