Szamba betonowe Brok

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z chęcią zaprezentują Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Brok

Szambo z montażem Brok

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak jakość zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.