Szamba betonowe Brwinów

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych zbiorników na miejscu w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z chęcią zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Brwinów

Szambo z montażem Brwinów

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które można postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną podczas opadów. Proponujemy szeroki zakres pojemności pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.