Szamba betonowe Drobin

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montażem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji szamb z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Drobin

Szambo z montażem Drobin

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z jakim w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.