Szamba betonowe Gąbin

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Gąbin

Szambo betonowe Gąbin

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Gąbin

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.