Szamba betonowe Garwolin

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych szamb bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji szamb z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – nasi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Garwolin

Szambo z montażem Garwolin

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w czasie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.