Szamba betonowe Glinojeck

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – nasi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Glinojeck

Szambo z montażem Glinojeck

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak jakość zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy duży zakres pojemności zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.