Szamba betonowe Góra Kalwaria

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i instalacją tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania i tworzenia szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Góra Kalwaria

Szambo z montażem Góra Kalwaria

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy szeroki asortyment pojemności pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.