Szamba betonowe Gostynin

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Gostynin

Szambo z montażem Gostynin

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale też opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź pojemny pojemnik, z którym w czasie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną podczas deszczu. Oferujemy bogaty asortyment wielkości zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.