Szamba betonowe Grójec

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Grójec

Szambo z montażem Grójec

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup duży zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy duży asortyment pojemności pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.