Szamba betonowe Kałuszyn

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Kałuszyn

Szambo betonowe Kałuszyn

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kałuszyn

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.