Szamba betonowe Karczew

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Karczew

Szambo betonowe Karczew

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz także gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Karczew

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.