Szamba betonowe Kobyłka

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Kobyłka

Szambo betonowe Kobyłka

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kobyłka

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, żeby pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.