Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Szambo betonowe Konstancin-Jeziorna

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Konstancin-Jeziorna

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w okresie suszy. To sprawdzony sposób na to, by dbać o swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.