Szamba betonowe Kostrzyn

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Kostrzyn

Szambo z montażem Kostrzyn

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które można ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.