Szamba betonowe Łaskarzew

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić także szamba o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Łaskarzew

Szambo betonowe Łaskarzew

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Łaskarzew

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.