Szamba betonowe Lipsko

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Lipsko

Szambo z montażem Lipsko

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.