Szamba betonowe Łochów

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem tych szamb na miejscu w domu klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się mocną konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze szamba wspierasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Łochów

Szambo z montażem Łochów

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.